Самоклеючі плівки.

     Насправді - самоклеючих плівок - кілька десятків видів та типів.

І ця стаття - спроба систематизувати для наших читачів знання про самоклеючі плівки, які зустрічаються в нашій країні.

Насамперед важливо знати. що всі самоклеючі плівки можна розділити на дві категорії:


1. Каладовані самоклеючі плівки

2. Литі самоклеючі плівки

 

  Технічні характеристики цих плівок, розділених на види та типи можна побачити на нашому сайті в розділі "САМОКЛЮЮЧІ ПЛІВКИ"


Відмінність цих плівок одна від одної полягає у типі вінілу самої плівки.

У свою чергу, всі каладровані плівки поділяються на два класи:

1. Мономірні плівки;

2. Полімерні плівки.

 

Їхня основна відмінність у тому, що мономерні плівки більш дешеві, але менш довговічні і з більш слабкою прилипальністю до поверхні.

Усі каладровані плівки мають таке поняття, як "ефект пам'яті".

Тобто при розтягуванні цієї плівки або інших механічних впливах, з часом, ця плівка намагається завжди повернуться у свій вихідний стан - рівної площині.
Саме тому є особливості поклейки реклами на автомобілі з рифленими або вигнутими поверхнями.

 

 

 Приклад поклейки машини каладрованою плівкою:

Ми хочемо сказати, що для застосування та поклейки каладрованої плівки необхідно, щоб поверхня автомобіля була або плоска, або трішки вигнута. Або ж прорізати плівку у місцях вигнутості.

Якщо цього не зробити, то результат ми побачимо такий же, як показано на фотографії - бульбашки повітря в місцях поклейки плівки, що самоклеїться, на вигнуту поверхню.

 

 

Докладніше про методи застосовуваних у поклейці автомобілів буде розказано в меню "Статті та блоги" на нашому сайті. (http://da99.kiev.ua/articles)

Литі типи плівок не мають подібного ефекту, тому їх застосовують для складних поклейок, де необхідно вигинати плівку в різних площинах (наприклад, поклейка бампера автомобіля).

 

Приклад поклейки машини литою плівкою:

 

Тут, у вигляді довідкової таблиці ми зібрали інформацію про всі види плівок, що самоклеються, що існують у продажу в Україні і з якими ми працюємо в тих чи інших видах клейок.

У довідковій таблиці для зручності показані як самі види і типи плівок, а й основні характеристики - завізська довговічність. агдезія (прилипання) до поверхні, температури використання, приблизна ціна плівок.

Ми будемо раді, якщо ця інформація стане Вам у нагоді і - нашому Замовнику.
Основні відмінності самоклеючих плівок між собою можна побачити у вигляді та типі вінілової основи, вигляді та типі клею, який застосовується для виробництва плівок, а отже і агдезії (прилипання) такої плівки до поверхні автомобіля, робочих експлуатаційних температур плівки.Декор Авто - брендирование авто, реклама на транспорте

Создание сайта - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2022