Полицейскі автомобілі світу. Дизайн. Частина 2

Це друга частина дослідження із зовнішнього дизайну поліцейських авто у світі.
  Стаття є цінністю як загальне уявлення про оформлення автомобілів поліцейських служб, так і для дизайнерів, особливо тих, які працюють у сфері реклами на транспорті.
  У цій частині статті будуть розглянуті країни від "B" до "3" включно.
Ватикан
 
 
Як відомо, Ватикан знаходиться на території Італії. Вимоги до оформлення автомобілів поліції такі самі, як і в самій країні. Хіба що самі автомобілі дещо кращі за свій клас. На всіх автомобілях вказан номер контактного центру Поліції, але відсутній номер самого екіпажу.
 
Великобританія
 
 
У Великій Британії розрізняються два основні підходи до оформлення автомобілів - окремо - автомобілі дорожньої поліції. Окремо – поліцейські авто.
 
 
Зверніть увагу на оформлення заднього автомобіля. Він спеціально зроблений з частин світловідбиваючої та флуоресцентної плівки по куту 45 градусів до горизонталі. Причому зроблено так, щоб на дальній відстані від авто, у нічний час доби машину було б видно здалеку за цим малюнком.
 
 
У самій Великій Британії такі автомобілі в квадратиках називають "Пандами" або "Шашечка". По-науковому, таке розташування елементів квадратиками називається "Баттенберг". У багатьох країнах існує стандарт CEN 1789:2007, в якому прописані кольори плівок, необхідних для використання у поліцейських машинах.
   А у Вікіпендії ось за цим посиланням https://en.wikipedia.org/wiki/Battenburg_markings#Usage можна побачити якісь кольори шашечок і на якому фоні можна їх ставити. При цьому до якого виду служб вони належатимуть - швидкі, пожежні чи поліцейські.
Венгрія
 
 
Кут нахилу смуги становить 60 градусів. На капоті – логотип Поліцейської служби. Обов'язковою є наявність контактного номера Поліції.
Венесуела
 
 
У Венесуелі у кожної адміністративної одиниці (району) визначено свій стиль поліцейських автомобілів.
 
В'єтнам
 
 
 
Германія
 
 
У Німеччині простежується два кольори для брендування автомобілів – зелений та синій. Один для міських умов, другий – для автобанів та позаміських доріг.
 
Гібралтар
 
 
Оскільки Великобританія поширює свою юрисдикцію на Гібралтар, то в оформленні поліцейських автомобілів там панує стиль Баттенберг.
 
Голандія
 
 
     Поєднання яскравих флуоресцентних плівок із звичайним синім кольором здалеку дає ефект дорожнього покажчика.
   Ззаду, щоб уникнути аварій у транспортний засіб, що стоїть на дорозі, так само передбачені похилі смуги з флуоресцентної самоклеючої плівки.
 
Гонконг
 
 
Дизайн не вражає. Червона смужка з темно-синьою окантовкою. На даху – номер патрульного екіпажу.
 
Греция
 
 
 
Грузія
 
 
У цій країні очевидно простежується американський стиль оформлення автомобілів. Докладніше про ці стилі я розповім у наступних статтях.
 
Данія
 
 
Знову ж таки зустрічаємо яскраву флуоресцентну плівку на бортах машини.
 
Домінікана
 
 
 
Дубай
 
 
Дубайські поліцейські автомобілі за своїм забарвленням більше нагадують гоночні машини, які беруть участь у якихось ралі.
 
 
Загальної концепції оформлення немає – основний колір – зелений і якомога більше зеленого.
 
 
Єгипет
 
 
 
Замбія
 
 
За оформленням автомобілів Замбія робить свої машини подобою Великобританії.
 
 
Зімбабве
 
 
До речі, з дизайнерської точки зору розташування таких написів та смуг – повний несмак.
 
 
Абу-Дабі
 
 
Досить яскравий дизайн. З точки зору технічного виконання він легкий (заклеїти або зафарбувати всього лише капот і дві бічні двері). Але виглядає кидко за рахунок яскраво-червоного кольору.
 
далі буде...
 
Автор – Сергій Міхно. компанія "Декор Авто"


Декор-Авто - брендування авто, реклама на транспорті

Розробка сайту - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2024