Поліцейскі автомобілі світу. Дизайн. Частина 4

Продовжую знайомство з дизайном поліцейських автомобілів у світі. Попередні частини робіт Ви можете побачити у моєму блозі, посилання на який наприкінці статті.

Стаття є цінністю як загальне уявлення про оформлення автомобілів поліцейських служб, так і для дизайнерів, особливо тих, які працюють у сфері реклами на транспорті.

Це третина складання.

У цій частині статті будуть розглянуті країни від "М" до "У" включно. Отже, продовжимо.

 

Мальта

 

 

   З одного боку, підхід до брендингу деяких авто правильний - наявність квадратиків привертає увагу. З іншого боку – чорні та сині кольори на нічній дорозі не видно.

Майамі
 


   Взагалі-то Маями - це один із штатів США і окремою статтею я дам замальовку у підході до дизайну автомобілів в Америці. Проте, бачачи ці яскраві зелені тони (колір оракала №064) на золотистому фоні, не зміг обійти його увагою.

Мексіка
 

   Взагалі-то Маями - це один із штатів США і окремою статтею я дам замальовку у підході до дизайну автомобілів в Америці. Проте, бачачи ці яскраві зелені тони (колір оракала №064) на золотистому фоні, не зміг обійти його увагою.
 


  Наскільки я зрозумів із тих нотаток, коли збирав різні фотографії, у Мексиці навіть кожне управління у місті має свої відмінності в автодизайні. Аби один автомобіль не зміг би нести службу не у "своєму районі відповідальності".Мозамбік
 

 

   Напрочуд гарний дизайн. Темно-жовті тони в Африканській країні майже вічного сонця дуже стильно виглядають.

Молдавія
 

 

Бачачи такий дизайн у голові одна думка - "совок", який хоч і намагається косити під США.

Монако

 


 

  Не секрет. що яскраво-червоний колір викликає певну увагу. Поліція Монако так і вчинила. розмістивши на своїх авто червону смужку із написом "поліція".


Нова Зеландія

 

 

   У брендуванні Новозеланської поліції явно простежується стиль Баттенберг, ухвалений у Великій Британії.

Норвегія


 

   Дуже незвичайна. стильне нове забарвлення на автомобілях. Яскраво-жовті флуоресцентні або світловідбиваючі смуги під 75 градусів видно здалеку.

Пакістан

 


 

   Пакистан – одна з небагатьох країн, де бампер поклеєний окремими елементами – смужками. Хоча це не зручно з боку практичності (бампер зазнає великих вітрових навантажень і тому часто самоклеюча плівка з нього сповзає), зате таку машину легко відрізнити в потоці транспорту. Але відсутність номера екіпажу та контактних даних поліцейської служби вбиває всю привабливість задуму дизайнера.

Панама

 


    Дуже різноманітні стилі у оформленні Панамських автомобілів. Явно впадає у вічі відсутність єдиної бази поліцейських машин. Десь BMW, десь Chevrolet чи Ford.
 


  Звідси і така різноманітність малюнків брендування. Хоча й виділяється американський стиль у оформленні машин.Парагвай

 


 

Одна характеристика – мінімалізм. дешевий мінімалізм. Повнокольорова наклейка з логотипом поліцейського управління та написом "поліція", яка до речі там буде грядною буквально через кілька хвилин після проїзду поза асфальтом. Бруд. чи знаєте летить саме з-під цього колеса.


Перу

 


 На машині - проста інформаційна наклейка. Ні номери екіпажу, ні номери контактного центру. Нічого немає.

Польша

 


 

   Стиль оформлення повністю відповідає Німецькому стилю. Навіть особливих відмінностей я не бачу.

 

Португалія
 


 

  Досить простий, але водночас і ефектний стиль оформлення. Напис "Поліція" ніколи не виходить за межі розмірів дверей. З іншого боку, вона (напис) не розривається на дві частини при відчиненні дверей або коли двері відчинені з тієї чи іншої сторони.


Пуэрто-Ріко

 


   Часто на машинах навіть відсутній напис "Поліція" Дуже велика різноманітність стилів оформлення автомобілів, від мінімалізму до складних поклейок машин.
 


Румынія
 


 

  Видно спроба зібрати докупи всі стилі брендингу. Видно як Португальський слід, так і елементи Австралійського або Американського стилю.

Сан-Маріно

 


  Непримітний стиль оформлення. А напис "Поліція" взагалі зливається із тлом горизонтальної смужки.Сербія
 


 

Чим нагадує Азербайджанську модель оформлення автомобіля. Проте напис "Поліція" буде побільше.


Словакія

 

Якби не напис "Поліція" і не спроби пустити додаткові кольори нижньої частини авто, машину легко було б прийняти за машини "Охорони" чогось там...

Словенія

 


Досить просте рішення у брендингу.

 


Турція
 

 

   Просте дешеве оформлення автомобіля. Відсутність на капоті і задньому багажнику написів.

Україна
 

 

Два кольори національного прапора йдуть вздовж машини та плавно згинаються до заднього бокового скла. Мені важко пояснити, чому логотип поліції більший. що саме слово " Поліція " й у принципі це зовсім правильно. Необхідно збільшити напис Поліція та зменшити логотип служби.

З іншого боку – непогане враження від дизайну та стилю брендування. На даху – номер патрульного екіпажу.

далі буде...


Автор – Сергій Міхно. компанія Декор-АвтоДекор-Авто - брендування авто, реклама на транспорті

Розробка сайту - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2024