Поліцейскі автомобілі світу. Дизайн. Частина 6

 Це остання частина дослідження з вивчення поліцейських автомобільного світу з погляду їх дизайну та оформлення рекламою.


Стаття є цінністю як загальне уявлення про оформлення автомобілів поліцейських служб, так і для дизайнерів, особливо тих, які працюють у сфері реклами на транспорті.

Це третина складання.

У цій частині статті будуть розглянуті країни, що залишилися. Так, у всіх частинах наведено огляд лише 120 країн світу, але можу запевнити вас, що це основні тенденції у брендингу. Решта - не таки цікаво і тим більше не пізнавально. Отже, продовжимо.

 

Марокко

 

Якщо у Марокко Ви побачите машину з трикутником на капоті – це поліцейська машина. Зверніть увагу. що основний колір світлового підсвічування машини - червоно-зелений, під колір прапора.

Намібія

 

 

  Пам'ятаєте, у 4 частині огляду ми говорили про українські автомобілі? Ідею оформлення тих автомобілів було взято ось звідси. З невеликими змінами. І кут нахилу смуг той самий.

Папуа Нова Гвінея

 

 

 

Повнокольоровий друк накладається окремі частини машини. До речі, досить важка і трудомістка робота, особливо важлива точність верхніх і нижніх блакитних смужок-каємок за контуром зображення.

Сурінам

 

 

Дуже простий, нехитрий дизайн. Відсутність номера екіпажу є мінусом дизайну.

Танзанія

 

 

 Чорні смуги на машині у гарячій країні? не заздрю поліцейським, які сидять у такій машині. Особливо якщо немає кондиціонера.

Уругвай

 

 

    Основний принцип брендингу – аргентинський варіант (третій стовпець). Просте і в принципі "дрифтове" дизайнерське рішення.

Фінляндія

 

 

  Номер екіпажу скрізь є на машині. але немає контактної інформації поліцейської служби. Невже передбачається. Що потенційні туристи пам'ятають цей номер?

 

Франція

 

 

   Синьо-червоні смуги під колір прапора Франції. На деяких машинах незвичайне рішення спереду на капоті – показати спеціальну розмітку.

 

Хорватія

 

 

 Щоб хоч якось відрізняти машини зі смужками, хорватська поліція внесла додаткову. Золотий смужку до фону основної смуги. У принципі, рішення досить нове і незвичайне для поліцейських авто.

 

Черногорія

 

 

Чи можна назвати це дизайном?

 

Чешская республіка

 

 

  Верхній варіант брендування машини мені напевно подобається. Незвичайно.

 

Чилі

 

 

  Здебільшого використовується американський варіант брендування машин. Зверніть увагу. що тільки одна двері у машини має інший колір. Цей стиль був у моді у США у 80-х роках минулого століття. І тепер він докотився до Чилі.

Швеція

 

 

  На машинах той самий баттенберг, про який ми говорили в минулих оглядах. особливо про Великобританію.

 

Швейцарія

 

 

 Яскраво-червоний флуоресцентний колір самоклеючої плівки. Якби не яскравий колір, то дизайн не виглядав би.

 

Эквадор

 

   

    Досить маленький боковий напис "поліція". У потоці машин вони не будуть видно.

Естонія

 

 

 Болгарський варіант брендування.

 

ЮАР

 

 

У дизайні використовуються кольори національного прапора.

 

Японія

 

 

Це остання країна з мого огляду. Метод брендування - фарбування чорної смуги з подальшим аплікаційним поклеюванням написів. Тішить, що в Японії написали напис англійською мовою. Спереду на капоті - ніби чорна пташка.

В усіх 6 статтях розглянуто понад 120 країн світу. Інші країни або не викликають інтересу або точно повторюють ті чи інші відомі дизайнерські рішення. Наприклад, Монголія – взяла за основу дизайну своїх поліцейських автомобілів – США, багато африканських країн взагалі без дизайну – простий напис і вважають цього достатньо. Тому я вважаю тут свою роботу закінченою.

Спасибі. що були зі мною.



автор - Міхно Сергій, компанія "Декор-Авто"



Декор-Авто - брендування авто, реклама на транспорті

Розробка сайту - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2024