Японське мистецтво брендування автомобілів доставки

Для тих, хто любить Японію, не є секретом факт японського мистецтва брендування фур.

 

 

   Це справді щось особливе. Весь автомобіль переробляється в особливу конструкцію з елементами апокаліптичного стилю.

 

  Основа для обробки автомобіля - сталеві рифлені оцинковані листи з яких збирають початкову конструкцію перед закріпленням її до бампера та даху.

 

 Далі вся конструкція одягається на каркас автомобіля, зварюється і кріпиться заклепками до частин, що несуть.

 

Окремо додають елементи освітлення, які є в деяких випадках світлодіодними стрічками (низькою яскравістю, щоб уникнути засліплення водіїв зустрічного напрямку) або це можуть бути стрічки (тонкоплівкові електролюмінофори), що світяться, або ж LED-стрічки різних кольорів.

  

 Основна мета такого тюнінгу – показати неповторність твоєї машини, індивідуальність конструкції та викликати гордість за її існування.

  


  Окремо на дах фури та з боків встановлюються різні грати, труби та інші конструкції, щоб привернути увагу та погляд на таку машину.
 


І вночі це все світиться і блимає різними кольорами.
 

 

Слід зазначити, що таке мистецтво поширене лише у Японії. Законодавство країни (Правила Дорожнього Руху) свідчать про те. що власник автомобіля може як завгодно переробляти зовнішній вигляд своєї машини, робити з автомобілем будь-які дії, але за однієї головної умови - власник несе відповідальність за безпеку своєї конструкції на машині та безпеку дорожнього руху. Жодних погоджень та дозволів з місцевими поліцейськими службами не потрібно, роби що бажаєш і як бажаєш, виконуючи прописані у законодавстві вимоги.

А вимоги справді є - це певні вимоги до габаритів машини (висота не більше ніж.. довжина не більше ніж.., розмір коліс не більше ніж.., зовнішнє освітлення автомобіля не більше ніж (люмен) тощо).

Це і є уникнення корупційної складової у вигляді вимоги будь-яких дозволів на переобладнання автомобіля, на його тюнінг. Тобі дається зведення правил та можливостей, які не можна порушити. Порушивши їх отримуєш штраф - 650 доларів та заборону на керування до усунення порушень. Не порушиш - можеш їздити машиною як завгодно і скільки завгодно.

Переробка подібних автомобілів коштує досить дорого, від 7 до 15 тисяч доларів США, зате вартість послуг використання такого автомобіля коштує більше, а попит дуже великий. Отже, цей метод брендування цілком себе окупає.Автор - Міхно Сергій, компанія "Декор-Авто"Декор-Авто - брендування авто, реклама на транспорті

Розробка сайту - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2024