Дизайн поліцейських автомобілів. Частина 1

  У дизайнерській роботі багато клієнтів, особливо представники Охоронних агенцій, просять свої автомобілі оформляти рекламою у вигляді або на кшталт поліцейських автомобілів.

Ця стаття показує дизайн та види поліцейських автомобілів. Хоча. сподіваюся, буде цікавим пізнавальним матеріалом.Отже, усі країни мають свої автомобілі. які спеціальною колірною схемою характеризують їх як поліцейські. Майже всі машини зроблені поклейкою (у 90 відсотках - аплікацією) самоклеючих плівок. Найчастіше - мономерні або полімерні самоклеючі плівки. У таких країнах, як Великобританія, додатково використовують світловідбиваючі плівки для брендування автомобілів (їх використовують для дорожніх знаків).А ось у Голландії, Швеції. Норвегії застосовують флуоресцентні плівки для брендування (вони яскравіші та помітні).У цій статті я хочу показати більше 90 країн світу, та їх види брендування поліцейських автомобілів.Для дизайнерів та тих. хто цікавиться цими питаннями - тут джерело інформації, зібрана по крихтах. До того ж я намагаюся показати дизайн машини з усіх боків, як продовжуються рекламні лінії та написи на капоти або задні бампера.

Австралія

Основний підхід до брендингу машин – наявність кольорових прямокутників по всій довжині машини. Місце розташування їх може бути різним, але наявність обов'язково. В Австралії прийнято кожному штату чи місту мати свій вид брендингу. Це пов'язано з тим, щоб автомобіль патрульної служби не зміг робити патрулювання не в своєму районі відповідальності.

Австрия

В Австрії застосуємо однаковий підхід до дизайну всіх автомобілів. а багатьох авто – червоний колір – флуоресцентний. Зверніть увагу на відсутність номера патрульної машини.

Азербайджан

Основний підхід до дизайну машини - синя звужується смужка з логотипом служби та номером патруля.

Албанія

Можна сказати – дизайнерський мінімалізм

Ангола

Андорра

Аргентина

Кожен штат, кожне місто в Аргентині має своє графічне позначення патрульних автомобілів. Знову ж таки це зроблено для того. щоб патруль з одного міста було " підробляти " на ділянках другого міста.

Обов'язковою умовою брендингу є телефонний контактний центр.

Бангладеш

Бельгія

Бермуди

У більшості автомобілів - жовтий колір - зі світловідбиваючої плівки.

Болгарія

Боснія

Бразилія

У Бразії кожен місто, кожне селище має свої розпізнавальні знаки на поліцейських автомобілях

З одного боку, побачивши таку машину, ми точно знатимемо, до якого міста чи округу приписана та чи інша машина і яка "зона відповідальності" закріплена за нею.

Дуже імпонує щось. що на машині намагаються вказувати номери екіпажів та номер контактного центру поліції у цьому регіоні.

З іншого боку, така різноманітність транспортних засобів вимагає особливих дизайнерських умінь, щоб втілити складний дизайн на машину. І високої кваліфікації поклейщиків реклами, які безпосередньо працюють із тією чи іншою машиною.

далі буде...
 

 

Автор – Сергій Міхно. компанія "Декор Авто"

далі буде...

Автор – Сергій Міхно. компанія "Декор Авто"Декор Авто - брендирование авто, реклама на транспорте

Создание сайта - FOBS | Copyright © ДЕКОР АВТО, 2018 - 2024